Punk s váma lidi!

 

Byl jsem vybrán jako dobrovolník, abych sesmolil několik málo epesitek o naší vaší kapele Veselí koníci. Skupina operuje hlavně na mladoboleslavském okrese náhodně bez varování už od roku 1999. Jsme však schopni naklusat i do vzdálenějších míst republiky. Zvlášť pak kouká-li z toho hodně piva a sejdou se tam fajn lidi, co se chtěj veselit a bavit. Vskutku nejde o peníze. Naše vystoupení nemají daleko (pouze z finančního hlediska) k dobročinným akcím. Naše skvadra punkůra čítá všeho všudy čtyři veselé týpky.

Mě - Tomakuse (PGPST - zpěv), pana Brďu (PGPSB - basa), Fteřinu (BT - kytara - zpěv) a Komára (Komár - bicí). Již z přezdívek lze usoudit, že nejsme jen tak obyčejní lidé. Ne to opravdu nejsme!

 

A teď, když si většina z vás začala představovat hordu pološílených fuckerů, chrlících v punkrockovém rytmu jeden přisprostlej text za druhým, je nejvyšší čas uvést vše na pravou míru. Je to pravda!

 

A to je vlastně v kostce vše, co jsem do tohoto úvodu k našim stránkám vám návštěvníkům netu chtěl sdělit. Vzhledem k tomu, že je zveřejněn a právě ho čtete předpokládám, že obsah textu se shoduje s přesvědčením a názory všech členů formace.

 

Dál už nic neřešte a po ničem nepátrejte. Skoukněte fotky, přečtěte si textíky, zajděte si na náš koncert, jednoduše si sami udělejte obrázek. Řekněte pak, jsou dobrý šlape jim to. Anebo stojí to za hovno, ať jdou do hajzlu. Stejně je to jenom o pocitu. No a tak to taky má bejt!

 

Tím končí moje kecy a začíná realita naší existence na webu i mimo něj.

 

                      Punk s váma lidi

 

                                                     Svůj Tomakus